Jakie etui i akcesoria do telefonu służbowego?

Jakie etui i akcesoria do telefonu służbowego?

2019-12-12

Współczesne telefony zdecydowanie różnią się od tych, których używaliśmy kilkanaście lat temu. Są znacznie bardziej rozbudowane i mają więcej funkcji, przez co mogą stanowić doskonałe narzędzie pracy. Wielu pracodawców wyposaża w nie swoich pracowników, by móc się z nimi szybko skontaktować i ułatwić wykonywanie służbowych obowiązków. Smartfony są jednak również delikatne i narażone na uszkodzenia. Pęknięta obudowa, czy rozbity wyświetlacz może generować spore koszty. Jak chronić służbowy telefon przed takimi niespodziankami?

Skórzane etui na telefon

Etui jest jednym z najpopularniejszych dodatków do smartfona. Stanowi dla niego doskonałą ochronę i minimalizuje ryzyko uszkodzeń, jakie mogą powstać podczas wykonywania codziennych czynności. Na rynku jest dostępnych wiele modeli pokrowców zróżnicowanych pod względem designu i materiału. Niektóre z nich nie tylko chronią służbowy telefon przed przypadkowym uszkodzeniem, ale cechują się efektownym, eleganckim wyglądem. Możemy wymienić tu uniwersalne skórzane etui. To gadżet, który pasuje do różnych modeli telefonów. Może być użytkowany z telefonem Apple, Samsung, Xiaomi, Sony, LG albo Huawei. Uniwersalne skórzane etui będzie więc doskonałym wyborem, gdy zajdzie konieczność wymiany aparatu na nowszy model.

Skórzany pokrowiec na telefon chroni aparat przed zniszczeniem na wypadek upadku albo stłuczenia. Doskonale zabezpiecza schowany wewnątrz smartfon, ograniczając tym samym ryzyko ponoszenia dodatkowych kosztów na wypadek uszkodzeń.

Silikonowe etui na telefon

Alternatywą dla skórzanych pokrowców na smartfony jest etui silikonowe. Na ich popularność wpływają liczne zalety, które doceniają zarówno osoby użytkujące telefony prywatnie, jak i pracownicy i pracodawcy. Silikonowe etui na telefon jest lekkie, elastyczne i z łatwością dopasowuje się do kształtu aparatu. Chroni jego obudowę równie dobrze, jak etui skórzane. Jest przy tym niedrogie, a szeroki wybór modeli pozwala dobrać produkt idealnie wpisujący się w gusta klientów.

Szkło hartowane

Jednym z najbardziej narażonych na uszkodzenia elementów telefonu jest wyświetlacz. Może ulec zarysowaniom, pęknięciom albo całkowitemu zniszczeniu, które uniemożliwi korzystanie z aparatu. Szkło hartowane 3d to idealna opcja dla osób, które chcą chronić służbowy telefon przed takimi zdarzeniami. Jego elastyczna, zaokrąglona krawędź skutecznie zabezpiecza telefon i utrzymuje szkiełko na odpowiednim miejscu.

Dobór właściwych akcesoriów pozwala chronić służbowy telefon przed uszkodzeniem w pracy i poza nią. Ogranicza ryzyko ponoszenia dodatkowych, niekiedy całkiem sporych kosztów. Szkło hartowane 3d oraz etui na telefon chroni więc nie tylko telefon, ale również kieszeń użytkownika.

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 831 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-22
Usługa zrealizowana bardzo szybko, towar przewyższył moje oczekiwania. Polecam!
2024-05-19
5
pixel