Szkło prywatyzujące - dwa oblicza bezpieczeństwa smartfona.

2019-02-08

W dzisiejszych czasach co raz częściej korzystamy ze smartfonów w miejscach publicznych. Na okrągło słyszymy o potrzebie ochrony prywatności. Nie raz zdarza się, że chcemy odebrać wiadomość na naszym smartfonie, przejrzeć lub wprowadzić istotne dla nas informacje na urządzeniu mobilnym ale obawiamy się, że ktoś obcy dojrzy ich treść. Rozwiązaniem może być zastosowanie szkła hartowanego 2.5D MAX typu PRIVACY firmy moVear.

PRIVACY - O CO CHODZI?

Szkło prywatyzujące GLASS mSHIELD 2.5D MAX PRIVACY firmy moVear to doskonały sposób na ochronę swojej prywatności w miejscach publicznych. Specjalna powłoka prywatyzująca ogranicza widoczność ekranu dla osób postronnych. Jej działanie jest niezwykle proste. Gdy patrzymy na wprost obraz wyświetlany na ekranie smartfona jest w pełni widoczny, zaś im ostrzejszy kąt spoglądania na wyświetlacz tym gorsza widoczność treści na ekranie, aż do całkowitego wyciemnienia. Stosując szkło hartowane GLASS mSHIELD 2.5D MAX PRIVACY możesz uchronić się przed kradzieżą wzrokową danych wrażliwych i czuć się bezpieczniej użytkując smartfon w miejscach publicznych.

moVear GLASS mSHIELD 2.5D MAX PRIVACY

Drugim aspektem stosowania szkła hartowanego godnym zauważenia jest ochrona wyświetlacza przed uszkodzeniami mechanicznymi mogącymi powstać w sytuacji nieszczęśliwego upadku, przygniecenia lub codziennego użytkowania smartfona. Często zdarza się, że smartfon trafia do męskiej kieszeni lub damskiej torebki wraz z kluczami i innymi przedmiotami codziennego użytku. Nie trudno o zarysowania czy przygniecenie. Szkło hartowane GLASS mSHIELD 2.5D MAX PRIVACY wykonane zostało z japońskiego szkła AGC, oraz zahartowane do poziomu 9H. Połączenie kilku warstw, zwiększa pochłanianie energii podczas uderzenia, zmniejsza podatność na pęknięcia i rozkruszenie. Dodatkowo optymalna grubości warstwy szkła - 0,3 mm – sprawia, że ekran zachowuje wysoka wrażliwości na dotyk. Szkło posiada zaokrąglone, profesjonalnie wykonane, w technologii 2.5D, krawędzie, które są bezpieczne dla użytkownika i bardziej odporne na uszkodzenia. Łagodny profil zewnętrznych krawędzi dodatkowo niweluje odczucie obecności szkła. Technologia fullGlue, czyli zastosowanie wysokiej jakości powierzchni adsorpcyjnej („tzw. kleju”) pod całą powierzchnią sprawia, że szkło idealnie przylega do ekranu.

We współczesnych, co raz bardziej „mobilnych” czasach ochrona przed snoopingiem (podglądanie ekranu osoby siedzącej obok) jest ważniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Ochrona prywatności danych widocznych na ekranie nie jest problemem tylko w miejscach publicznych. Chociażby prowadząc własny biznes często zapraszamy pracowników, podwykonawców czy klientów do swojego biura i również jesteśmy narażeni na kradzież wzrokową danych wrażliwych.

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 831 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-15
Długi czas oczekiwania na dostawę przesyłki
2024-04-15
Wszystko ok
pixel