mBOX

Sprawdź jak łatwo zamontować szkło hartowane moVear mBOX GLASS mSHIELD 2.5D privacy na ekran smartfona Apple iPhone. Prawidłowy montaż zagwarantuje komfort użytkowania.

Instrukcja montażu

  1. Umieść szkło w klapce pudełka mBOX - dopasuj otwory w foli na szkle, do wypustek w ramce. [Domyślnie, w opakowniu z 1szt szkłą, szkło jest już umieszczone w klapce, należy upewnić się czy jest dobrze osadzone w otworach]. Otwory są tak dobrane, że nie da się wpasować szkła w niewłąściwy sposób.
  2. Umieśc telefon w czarnej ramce mBOX w pudełku. Wyczyść dokładnie ekran telefonu za pomocą ściereczki nasączonej alkoholem, następnie wytrzyj do sucha za pomocą ściereczki z mikrofibry.
  3. Zamknij klapkę mBOX, tak by element folii z narysowanym odciskiem palca wystawał poza pudełko. Następnie powoli ciągnij za folię aż do jej całkowitego usunięcia.
  4. Przyciśnij palcem w punkcie oznaczonym ikonką odcisku, następnie płynnym ruchem przeciągnij palcem wzdłuż narysowanego śladu. Poczekaj około 30s aż szkło przylgnie do ekranu i zniknie większość bąbelków powietrza.
  5. Otwórz pudełko mBOX i usuń folię ochronną z górnej powierzchni szkła
  6. Używając rakli wypchnij spod szkła resztki powietrza w kierunku najbliższej krawędzi i oczyść powierzchnię. Wyjmij telefon z ramki pozycjonującej.

Teraz ekran Twojego telefonu iPhone jest właściwie chroniony!

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 831 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-15
Sprawnie
2024-04-29
Super kontakt, szybka przesyłka, bardzo ładny pasek do zegarka
pixel